Celoroční chytání aneb Sezóna u nás nikdy nekončí | Pro členy Klubu chytání za 100,- Kč na 24 hodin

Závody úspěšně proběhly

Od 3. do 6. října proběhl na Jezeru Borek  1. ročník dvoudenního rybářského závodu Prambo Carp game Borek. Závody byly pořádány pod záštitou značky Prambo Carp . 

V předvečer závodů proběhla prezentace 16-ti týmů spojená s rautem a soutěží v náhozu na cíl, ve kterém byl úspěšný pan Novotný z týmu Mikbaits Fans. Druhý den ráno se týmy přemístili na svá lovná místa a začali s přípravami na samotný závod, který byl zahájen v 9 hodin výstřelem. Všechny týmy byli natěšeni na lov a ani chladné počasí je neodradilo. První ryba na sebe nenechala dlouho čekat, již hodinu po výstřelu byl první kapr uloven. Vzhledem k prvním závodům pořádaným na Jezeru Borek bylo velmi těžké rybu ulovit. Soutěžící si pochvalovali skvěle připravená lovná místa, která jsou od sebe dostatečně vzdálená a pečlivě upravená. Všichni účastníci závodů se k sobě chovali ohleduplně bez větších problémů a žádným týmem nebyl podán protest proti porušení pravidel.

Závod byl ukončen po 48 hodinách a bylo uloveno 251 kg ryb. Vítězem se stal tým Tloušťáci, hned za nimi Čudla tým a na třetím místě se umístil Vasr carp tým, který ulovil zároveň nejtěžší rybu závodu o váze 11,50 kg.

Velice děkujeme návštěvníkům závodů, kteří přišli podpořit jednotlivé týmy, taktéž děkujeme všem zúčastněným a doufáme, že se i jim závod líbil a uvidíme se všichni v dalším ročníku, který je plánován na jaro 2014. 

Na závěr bychom rádi poděkovali všem partnerům, kteří věnovali věcné ceny do závodů:
PRAMBO CARP, JEZERO BOREK, CARP DREAM ASSOCIATION, NIKL, JETFISH, KAPRAŘINA.CZ, IMOTHEP BAITS, IMPERIAL BAITS, PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ,NORMARK.

Za Jezero Borek

Stanley

 

 

<< předchozí             následující >>

 

Jezero Borek