Celoroční chytání aneb Sezóna u nás nikdy nekončí | Pro členy Klubu chytání za 100,- Kč na 24 hodin

3. kvalifikační kolo do hlavního závodu, který se bude konat na podzim letošního roku, proběhlo na Jezeru Borek 26. - 29. června 2014 pořádané pod značkou PramboCarp. Stejně jako v obou předchozích kvalifikačních kolech se mělo možnost přihlásit 18 týmů. Nakonec o prvních 6 postupových příček bojovalo 8 týmů. Týmy se sešli ve čtvrtek v odpoledních hodinách a po úvodních slovech o pravidlech lovu a průběhu závodu začala důležitá část úvodního dne - losování lovných míst.

Po losu si týmy připravily místa k noclehu a všichni se těšili na ranní odstartování. Závod byl odstartován znovu v 8 hodin ráno a boj o dobré umístění začal. Všechny týmy věděli, že šance je veliká, jelikož se z 8 týmů dostat mezi prvních 6 je snazší.

Předpověď slibovala slunečné počasí po celý víkend a také tomu tak bylo. I to možná zapříčilo nečinnost ryb a jejich malou chuť na dobroty, které si pro ně týmy připravili. Po pár hodinách závodu, kdy žádný tým neměl záběr, to vypadalo na nejslabší kvalifikaci. Později se ukázalo, že tomu tak opravdu bylo.

 

První ryba závodu přišla až v pátečních večerních hodinách u týmu VYDRY. V noci se pak i dalším týmům podařilo nachytat pár kaprů, nicméně žádný z týmů nebyl ve výrazném vedení. Až sobotní den posunul týmy PRAMBOCARP, LAMATEam a VYDRY na přední příčky

U týmu PRAMBOCARP v sobotu v 15:35 hodin byla ulovena největší ryba závodu. Kapr o váze 9,90 kg patří spíše mezi standardní úlovky na Jezeru Borek.

Týmy se nevzdávali nadějí, že rybám právě jejich návnady zachutnají a posunou se tak na přední příčky. Bohužel se tak nestalo a v ranních nedělních hodinách jsme již věděli, že toto kvalifikační kolo bude opravdu nejslabší, alespoň co se týká celkově nachytaných kg ryb.

Celkem bylo nachytáno 132,57 kg ryb. Oproti 2. kvalifikačnímu kolu to je o více než 500 kg méně nachytaných ryb. Samozřejmě bylo méně týmů než ve druhé kvalifikaci, ale pokud bychom srovnali toto kvalifikační kolo s prvním, kde se zúčastnilo také 8 týmů, tak i v prvním se nachytalo o 170 kg ryb více.

Konečné pořadí tak zůstalo neměnné a na prvním místě se umístil tým PRAMBOCARP, na druhém tým LAMATEam a ze třetí příčky se radoval tým VYDRY.

Touto kvalifikací tak bylo ukončeno základní kolo ročníku PRAMBO CARP GAME BOREK 2014, konanném na Jezeru Borek. Známe všech 18 týmů, kteří postoupili do hlavního závodu, který proběhne na podzim. Věříme, že hlavní závod přinese spoustu zajímavých úlovků a zážitků pro všechny zúčastněné týmy.

Poděkování patří všem sponzorům, účastníkům, klukům z jezera Borek Standovi a Karlovi, milé obsluze Ále a těšíme se na vrchol celého tohoto ročníku, který bude uzavřen hlavním závodem konaném od 7. do 13.  září 2014.

Podrobné informace a výsledky k třetí kvalifikaci naleznete na webech:

www.prambocarp.cz                  www.jezero-borek.cz

 

Galerii ze závodů najdete ZDE

3.  kvalifikační kolo v termínu 26. – 29. června 2014

Ve druhém ročníku Prambo Carp game Borek proběhnou 3 kvalifikační kola, kdy z každé kvalifikace prvních 6 týmů postoupí do hlavního závodu a budou tak moci bojovat o lákavé ceny. 

Registrace:    26. 6. 2014 od 15 do 17 hodin
Losování lovného místa: 26. 6. 2014 v 17 hodin
Start a konec lovu:   27. 6. 2014 v 8 hodin - 29. 6. 2014 ve 12 hodin
Počet týmů:  18 týmů
Startovné:     5 000 Kč/tým (tým 2-3 členný)
Úhrada startovného: do 26. 5. 2014 na účet číslo: 161879247/0600 a nebo u správce na Jezeru Borek u Staré Boleslavi

 

Pozor: Pokud nebude uhrazeno startovné registrovaným týmem v řádném termínu, bude na místo tohoto týmu přizván do závodů tým náhradní!!!

Startovní listina – 3. kvalifikační kolo

1.

 KAPR PRO team

(R)

2.

 Carp  team  DVOULITR

(R)

3.

 Carp  team  VYDRY

(ZT)

4.

 PRAMBOCARP

(ZT)

5.

 SLOVAKIA  Carp  Team  WORKLINE

(ZT)

6.

 Carp Inferno Team

(ZT)

7.

 OUKLEJ

(ZT)

8.

  LAMATEam

(ZT)

9.

  Team   NULA

(ZT)

10.

   Carp  team  KOLIBRI

(ZT)

11.

 

 

12.

 

 

13.

 

 

14.

 

 

15

 

 

16

 

 

17.

 

 

18.

 

 

Náhradní  týmy : 

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legenda startovní listiny:    (R) - potvrzená registrace

                                           (ZT) - závodní tým (po zaplacení startovného)  

 

Kontaktní osoba pro přihlášení na závody:

Stanislav Studecký

+420 603 540 799

info@jezero-borek.cz

<< předchozí            

následující >>

 

Jezero Borek