Celoroční chytání aneb Sezóna u nás nikdy nekončí | Pro členy Klubu chytání za 100,- Kč na 24 hodin

PRAMBO CARP GAME BOREK - 2. kvalifikační kolo

2. kvalifikační kolo do hlavního závodu, který se bude konat na podzim letošního roku, proběhlo na Jezeru Borek 22. - 25. května 2014 pořádané pod značkou PramboCarp. Stejně jako v prvním kvalifikačním kole se mělo možnost přihlásit 18 týmů. Nakonec o prvních 6 postupových příček bojovalo 16 týmů. Týmy se sešli ve čtvrtek v odpoledních hodinách a po úvodních slovech o pravidlech lovu a průběhu závodu začala důležitá část úvodního dne - losování lovných míst.

Po losu si týmy připravily místa k noclehu a všichni se těšili na ranní odstartování. Stejně jako v prvním kvalifikačním kole byl závod odstartován v osm hodin ráno. Po úvodním výstřelu všichni natěšeni na první rybu započali svůj boj o dobré umístění.

Po úspěšné večerní seznamovací akci se týmy potýkali s velkým vedrem již od brzkých ranních hodin. 28ºC a slunce některé týmy příjemně překvapilo, jiné méně. Možná i velké teplo zapříčinilo dlouhé čekání všech 16-ti týmů na první rybu závodu. Jako první se dočkal tým TOP CARP a radoval se z pěkného kapra o váze 8,20 kg.

Závody pokračovaly za teplého počasí a přicházeli zprávy o blížící se bouřce. Tým TOM ulovil kapra o váze 10,91 kg a ujal se vedení o cenu za největší rybu. Rychlý nástup přišel u týmu TOP CARP, který poodskočil všem ostatním týmům a k páteční 15 hodině měl na svém kontě čtyři kapry o celkové váze 29,13 kg.

Týmy se postupně začaly připravovat na blížící se bouřku. Všichni se po teplém dnu těšili na trošku chladnější počasí a doufali, že i ryby to trošku rozpohybuje.

V podvečer se bouřka přihnala a dá se říct, že jsme ji přečkali bez velkých ztrát. Team WORKLINE přišel o deštník a podložku, když je vítr odehnal na vodu. Kluci pro deštník i podložku jeli loďkou a vždy když je měli na dosah, tak vítr fouknul a jak deštník, tak podložka skončila pod hladinou vody. Žádné další ztráty hlášeny nebyly.

Jak jsme očekávali, tak bouřka ryby rozpohybovala a i dalším týmům se podařilo nachytat pár hezkých kaprů. V čele závodu byl stále tým TOP CARP, který utekl všem ostatním týmům. I sobota přinesla spoustu krásných ryb.Týmy bojovaly až do konce a pořadí na 3. - 6. místě se měnilo až v závěru závodu. Zpočátku to vypadalo, že se moc ryb nenachytá. Nicméně rekordní počet úlovků v týmu TOP CARP, který zvolil nejlepší taktiku ukázal všem ostatním týmům, že ulovit 295,43 kg za 52 hodin je možné. Tým TOP CARP nachytal opravdu obdivuhodný počet ryb a bude těžké tento rekord překonat.

Celkem bylo nachytáno 74 ks krásných ryb o celkové váze 616,88 kg. Průměr na jednu rybu byl 8,34 kg. Největší ryba závodu vážila 16,22 kg a radoval se z ní tým TOP CARP, stejně jako z prvního místa. Na druhém místě skončil tým SUCHÝ & HYPIUS Team se 77,86 kg a ze třetího místa se radoval CARP team TOM.

Poděkování patří všem sponzorům, účastníkům, klukům z jezera Borek Standovi a Karlovi, milé obsluze Ále a těšíme se na poslední kvalifikaci, která se koná 26. - 29. června 2014.

Podrobné informace a výsledky k druhé kvalifikaci naleznete na webech:

www.prambocarp.cz                  www.jezero-borek.cz

 

Galerii ze závodů najdete ZDE

2.  kvalifikační kolo v termínu 22. – 25. května. 2014

Ve druhém ročníku Prambo Carp game Borek proběhnou 3 kvalifikační kola, kdy z každé kvalifikace prvních 6 týmů postoupí do hlavního závodu a budou tak moci bojovat o lákavé ceny. 

Registrace:  22. 5. 2014 od 15 do 17 hodin
Losování lovného místa: 22. 5. 2014 v 17 hodin
Start a konec lovu:     23. 5. 2014 v 8 hodin - 25. 5. 2014 ve 12 hodin
Počet týmů:     18 týmů
Startovné:    5 000 Kč/tým (tým 2-3 členný)
Úhrada startovného: do 22. 4. 2014 na účet číslo: 161879247/0600 a nebo u správce na Jezeru Borek u Staré Boleslavi

 

Pozor: Pokud nebude uhrazeno startovné registrovaným týmem v řádném termínu, bude na místo tohoto týmu přizván do závodů tým náhradní!!!

Startovní listina – 2. kvalifikační kolo

1.

 CT  S a S

( ZT ) 

2.

 Carp team Klídek

( ZT )

3.

 KAPR PRO team

( ZT )

4.

 OUKLEJ team I.

( ZT )

5.

 OUKLEJ team II.

( ZT )

6.

  PRAMBOCARP  II.

( ZT )

7.

 Carp  team  VYDRY

( ZT )

8.

 Carp  team  TOM

( ZT )

9.

 Carp  team  TOP  CARP

( ZT )

10.

 WORKLINE  fishing  team

( ZT )

11.

 Carp  team  PAVOUCI

( ZT )

12.

 PRAMBOCARP  I.

( ZT )

13.

 RoJa   team

( ZT )

14.

 SUCHÝ  &  HYPIUS  team

( ZT )

15

  INFINITY  BAITS  Team

( ZT )

16

  Team   NOVÁ   VES

(ZT)

17.

 

 

18.

 

 

Náhradní  týmy : 

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legenda startovní listiny:    (R) - potvrzená registrace

 

                                           (ZT) - závodní tým (po zaplacení startovného)  

 

Kontaktní osoba pro přihlášení na závody:

Stanislav Studecký

+420 603 540 799

info@jezero-borek.cz

<< předchozí            

následující >>

 

Jezero Borek