Celoroční chytání aneb Sezóna u nás nikdy nekončí | Pro členy Klubu chytání za 100,- Kč na 24 hodin

1. kvalifikace úspěšně proběhla. Zde vám přinášíme krátký průběh závodu.

První jarní závody pořádané na Jezeru Borek u Staré Boleslavi pod značkou PramboCarp proběhly 10.–13.4.2014. Jednalo se o první ze 3 kvalifikačních kol, kdy prvních 6 týmů postoupí do velkého podzimního finále. Závody se nesly v duchu velké šance na dobré umístění a postupu do hlavního podzimního závodu pro každý přihlášený tým, jelikož se z možných 18 týmů zapojilo do boje pouze 8 týmů. I přes obavy z chladného počasí nás překvapil slunečný víkend s deštěm v závěru posledního dne. Po losu lovných míst si týmy připravili svá místa k noclehu a všichni se těšili na ranní odstartování. V 8 hodin ráno byl závod odstartován a všichni natěšeni na první rybu započali svůj boj o dobré umístění.

První ryba na sebe nenechala dlouho čekat, již v 9:50 se dočkal tým JET FISH svého prvního úlovku, kapr o váze 9,21 kg byl první rybou závodu. Tento tým nasadil rychlý útok na přední příčky a poodskočil ostatním týmům hned v úvodu závodu. I první noc přinesla pěkné úlovky, především v týmu JET FISH panovala dobrá nálada a po prvním dnu s devíti úlovky drželi vedoucí pozici.

 

Druhý den začal slunečným počasím a týmy taktizovali, jak nalákat ryby na ty správné návnady. Prvního úlovku v osm hodin ráno se dočkal i tým ČÁRYFUCI. Slunečný den přinesl nejvíce úlovků týmu PRAMBO CARP, který začal dotahovat vedoucí tým.
Ostatní týmy čekaly dlouho na své ryby, což se zlomilo druhou noc. Především tým BOKA zabojoval a v noci nachytal pět krásných kaprů. Tým PRAMBO CARP v noci chytil největší rybu závodu, kterou držel do té doby tým JET FISH s 11,62 kg. Kapra o váze 13,86 kg se podařilo chytit po velkém boji ze člunu přesně o půlnoci.I ostatním týmům se v druhé noci dařilo výrazně lépe a závod se začal opravdu zajímavě vyvíjet. Velký boj se vedl právě mezi týmy PRAMBO CARP a JET FISH. Oba týmy se vždy dotahovaly jeden na druhého a každý pohyb na vodě vyvolával nervozitu u druhého týmu. I přes urputný boj se projevila kolegialita, kdy týmu PRAMBO CARP uvázla návnada ve větvi, kterou se snažil z vody vytáhnout.Tým JET FISH neváhal a přijel pomoci s odstraněním větve z jezera. Společně ji odvezli na kraj a každý se vrátil znovu bojovat za svůj tým. Pozadu nechtěl zůstat opravdu nikdo, pěkné úlovky v týmech BOKA, KAJMAN a EFEX zaručili krásný boj o umístění na třetí pozici závodu.

Do poslední chvíle se stále nevědělo, který tým obsadí první příčku, když rozdíl byl opravdu minimální, a to pouhé tři setiny kg. Oba týmy doufaly v ještě jeden záběr, aby potvrdili prvenství. Větší štěstí a radost byla u týmu PRAMBO CARP, který chytil poslední svou a zároveň poslední rybu závodu v 11:26 hodin. Nakonec se stejným počtem úlovků první místo obsadil tým PRAMBO CARP, tým JET FISH obsadil krásné druhé místo a ze třetího místa se radoval tým BOKA.
Dva dny závodů přinesly 45 krásných ryb o celkové váze 332,40 kg a průměr na jednu rybu byl úctyhodných 7,39 kg.

Za skvělou atmosféru, ohleduplnost, zábavu a krásný boj děkujeme všem zúčastněným týmům, rozhodčím, klukům z Jezera Borek a sponzorům, kteří nám pomáhají dělat závody zajímavějšími.
 

 

Galerii ze závodů najdete ZDE

 

 

1.  kvalifikační kolo v termínu 10. – 13. dubna 2014

Ve druhém ročníku Prambo Carp game Borek proběhnou 3 kvalifikační kola, kdy z každé kvalifikace prvních 6 týmů postoupí do hlavního závodu a budou tak moci bojovat o lákavé ceny. 

 
Registrace:  10. 4. 2014 od 15 do 17 hodin
Losování lovného místa:  10. 4. 2014 v 17 hodin
Start a konec lovu:    11. 4. 2014 v 8 hodin - 13. 4. 2014 ve 12 hodin 
Počet týmů:  18 týmů
Startovné:   5 000 Kč/tým (tým 2-3 členný)
Úhrada startovného: do 10. 3. 2014 na účet číslo: 161879247/0600 a nebo u správce na Jezeru Borek u Staré Boleslavi

 

Pozor: Pokud nebude uhrazeno startovné registrovaným týmem v řádném termínu, bude na místo tohoto týmu přizván do závodů tým náhradní!!!

Startovní listina – 1. kvalifikační kolo

1.

 PRAMBOCARP  team    

(ZT)

2.

 DRAGON Team

(ZT)

3.

 Team  BOKA

(ZT)

4.

 EFEX  Carp  team

(ZT)

5.

 WIKING  team

(ZT)

6.

 JET  FISH  team

(ZT)

7.

 KAJMAN   team

(ZT)

8.

 ČÁRYFUCI

(ZT)

9.

 

 

10.

 

 

11.

 

 

12.

 

 

13.

 

 

14.

 

 

15

 

 

16

 

 

17.

 

 

18.

 

 

Náhradní  týmy :

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legenda startovní listiny:    (R) - potvrzená registrace

                                           (ZT) - závodní tým (po zaplacení startovného)  

 

Kontaktní osoba pro přihlášení na závody:

Stanislav Studecký

+420 603 540 799

info@jezero-borek.cz

<< předchozí            

následující >>

 

Jezero Borek